HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

Çelik konstrüksiyon

larda sağlamlık ve estetiğin bir araya gelmesi gerektirdiği durumlarda, hızlı ve efektif geri dönüş süresiyle diğerlerinden ayrılıyor.

Aser Metal Çelik Yapı Sistemleri olarak, Türkiye’nin her yerine ve her iklim koşuluna uygun kalıcı ve çok çeşitli kullanım amaçlarına sahip Özel İmalat Hafif Çelik Yapıları, mimarlar ve tasarımcılar ile de kolektif çalışarak, estetiğin de ön planda olduğu projelerde hızlı ve uygun maliyetli kurulum esaslı olmak üzere ihtiyaç duyulan noktalarda çok kısa bir sürede çözüm sunabilmekteyiz.

Modern ve Endüstriyel yapılar, Villa, Otel, Ofis, Hastane, Showroom, Okul, Fabrika, Atölye, Hangar vb. yapıları yalnızca hayallerinizle sınırlı tasarımlar ile sizlere sunarken, satış sonrası verdiği destek ile de farkını ortaya koymaktadır.

Özel İmalat Çelik Yapı

 • Özel İmalat Çelik Ofis Binaları
 • Özel İmalat Çelik Satış Ofisleri
 • Özel İmalat Çelik Sağlık Binaları
 • Özel İmalat Çelik Eğitim Binaları

Özel İmalat Çelik Ev

Özel İmalat Çelik Villa

Özel İmalat Çelik ve Prefabrik Üretim Sistemleri

Özel İmalat Rüzgâr Ölçüm Direği

Özel İmalat çelik yapı teknolojisi, yapı elemanlarının galvanize çelikten, soğuk şekillendirme yöntemiyle üretildiği bir yapım sistemidir. Tasarımı gerçekleştirilen bina detayları, bilgisayar desteğiyle makinaya aktarılır.

Üretim ve hizmet teknolojisini, küresel inşaat sektörünün gelişimine paralel olarak sürekli yenileyen Aser Metal özel imalat çeliği estetik ve konforla birleştirmeyi başararak yaşam alanı inşasına yepyeni bir soluk kazandırmıştır.

Özel İmalat hafif çelik yapı sistemi, yeni yaşam alanlarının inşasında çok büyük avantajlar sağlar. Bu avantajlar, hafif çelik yapı sisteminin dünyada ve ülkemizde hızla yaygınlaşmasını ve çok geniş bir kullanım alanına ulaşmasını sağlamıştır.

Geniş açıklıklara imkan veren 1 – 4 mm arasındaki sac kalınlığında, 60 – 400 mm profil genişliğinde U, C ve Sigma + profillerden oluşan taşıyıcı sistemdir.

Özel İmalat Hafif Çelik Yapı Avantajları

Özel İmalat Hafif çelik teknolojisi ile üretilen binaların diğer avantajları aşağıdaki şekilde sıralanabilir;

 • Uzun ömürlü, sağlam ve güvenlidir.
 • Yüksek ses, ısı ve su yalıtımı sağlar.
 • Ön üretimi fabrikada gerçekleştirilen yapım sistemi, hatasız ve hızlı üretime imkan sağlar.
 • Esnekliği ve hafifliği sayesinde daha verimli deprem performansı sağlar.
 • Tasarımda esneklik ve estetik çözümler sunar.
 • Montaj kolaylığı sayesinde inşaat süresini kısaltır.
 • Daha temiz bir şantiye ortamına imkan verir.
 • Galvanize çelikten imal edilen yapılar korozyona ve paslanmaya dayanıklıdır.
 • Çevre dostudur.
 • Uygun maliyetlidir.
 • Yapım sistemindeki standardizasyon kalite ve malzeme fiyatlarında istikrar sağlar.
 • Geri dönüşümü en fazla olan yapı malzemelerindendir.

Özel İmalat Çelik Ev Çözümleri

Özel imalat çelik ev çözümlerinin, taşıyıcı konstrüksiyonu yüksek yoğunluğa sahip galvanizli yapı çeliğinden kaynaksız olarak üretilmektedir. Yapıları oluşturan elemanların bağlantıları civata-somun bağlantıları ile sağlanmaktadır. Bu yapılar tek katlı, dubleks ve çok katlı olarak üretilebilmektedir.

Tüm hafif çelik prefabrik yapılar içerisinde sağlamlık ve estetiğin doruğa ulaştığı bu sistem, hızlı ve efektif yatırım geri dönüş süresiyle de diğerlerinden ayrılıyor.

Neden Hafif Çelik Ev?

 • Son derecede depreme dayanıklı yapılardır.
 • Çevre dostudur.
 • Sürdürülebilir yapılardır.
 • Esnek ve hafif yapılardır.
 • Her türlü iklim koşullarında kullanılmaktadırlar.
 • Paslanmaz, deforme olmaz özelliği ile uzun ömürlüdür.

Hafif Çelik Villa Çözümleri

Galvanizli hafif çelik konstrüksiyon yapı teknolojisinin kullanıldığı lüks hafif çelik villalar, estetik görünümleri ile fark yaratmaktadırlar. Prefabrik Yapı A.Ş.’nin üstün teknolojisi ve üretim güvencesi ve alanında profesyonel ekibi ile, müşterilerinin taleplerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığı hafif çelik villa çözümleri dayanıklılığı ile de ön plana çıkmaktadır.

Hafif Çelik Villa Özellikleri

 • Ses ve ısı izolasyonu sağlar.
 • Enerji tüketim maliyetlerini düşürür.
 • Depreme dayanıklıdır.
 • Kurulum süreci hızlıdır.
 • Çevre dostudur.
 • İnşaat süreci maliyetleri düşüktür.
 • Sürdürülebilir çözümler sunar.

Özel İmalat Çelik Üretim Yerleşkesi

Özel İmalat Çelik Yapılar,

çoğunlukla çelik yapı fabrika binaları, çelik yapı hangarlar, çelik yapı spor tesisleri, çelik yapı depo ve çelik yapı atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip bir sistem ile modern ve endüstriyel alanda ihtiyaçları gideren bir yapı sistemidir.

İmalat ve montaj işçiliğinin çok kısa sürede tamamlanabiliyor olması, zamandan tasarruf etmenizi sağlarken, defalarca sökülüp tekrar monte edilebilir olması da alternatif çözümler sunar.

Çelik, %100 geri dönüştürülebilir bir malzemedir ve bu işlem kaç kez yapılırsa yapılsın, özelliğini kaybetmez, çevreye zarar vermez. Tüm hafif çelik prefabrik yapılar içerisinde sağlamlık ve estetiğin doruğa ulaştığı bu sistem, hızlı ve efektif yatırım geri dönüş süresiyle de diğerlerinden ayrılıyor.

Aser Metal, ihtiyaca göre özel olarak geliştirilen, anahtar teslim tasarım, mühendislik, üretim ve montajı da içeren sistemler inşa etmektedir. Aser Metal, müşterilerinin ihtiyaçlarını uygun olarak, Üretim düzeyi, fabrika alanı, yetenek düzeyleri, gelecekteki potansiyel büyüme gibi her tür durum ve bütçe için üretim sistemleri tasarlamaktadır.

Özel İmalat çelik lüks konutlar

Taşınabilir prefabrik yapılar

İşçi kampları

Düşük maliyetli afet konutları

Çeşitli sosyal konutlar (Hastaneler, okullar, huzur evleri, öğrenci yurtları vb.)

İmalathaneler

Depo yapıları

[Alıntı]

Paslanmaz Çelik Borular

Sanayi Tipi Borular Sanayi tipi borular, endüstriyel tesislerde ve diğer büyük yapılarda kullanılan borulardır. Bu paslanmaz çelik borular, genellikle çelik, alüminyum veya bakırdan yapılır ve yüksek basınç ve sıcaklığa dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Sanayi tipi borular, su, gaz, petrol, kimyasallar ve diğer sıvıların taşınmasında kullanılır. Sanayi tipi boruların farklı boyutları ve şekilleri vardır. Boruların boyutu,

Paslanmaz Borular

Paslanmaz Borular Paslanmaz borular, paslanmaz çelikten imal edilen borulardır. Paslanmaz çelik, krom ve nikel gibi elementlerin alaşımından oluşur. Bu alaşım, çeliği korozyona karşı dayanıklı hale getirir. Paslanmaz borular, mutfak ve banyolarda, endüstriyel tesislerde ve diğer birçok alanda kullanılmaktadır. Paslanmaz boru fiyatları, borunun çapına, uzunluğuna, kalınlığına ve malzeme kalitesine göre değişmektedir. Genel olarak, paslanmaz borular, diğer

Paslanmaz Mobil Üniteler

Paslanmaz Çelik Fabrika Ekipmanları Kimyasal tesislerde kullanılan ünite proseslerinden daha iyi verim almak için taşınabilir ve paslanmaz mobil üniteler edinmeniz gerekiyor. Firmamız bu üniteleri müşterilerine geniş bir ürün yelpazesiyle sunmaktan memnuniyet duyar. Kimyasal tesislerde verimliği artırmak ve daha uzmanca çözümler üretmek amacıyla sizlere paslanmaz çelik mobil ürünler sunuyoruz. Firmamızın uzun yıllardır elde ettiği tecrübe bu

Özel İmalat Çelik Depolar

Çelik Depolar

Çelik Depoların Avantajları Aser Metal çelik malzemesi ile çeşitli üretimler yapan firmanın adıdır. Bu firma çeşitli ve paslanmaz çelik imalatları ile tavsiye edilmektedir. İlgili ürünler farklı hizmet sektörleri için üretilmektedirler. Bu yüzden ilgili firmada çeşitli faktörlere karşı dayanım gösterecek şekilde depolar üretilmektedir. Bu yüzden kullanılan malzeme çok önemlidir. Çelik geniş spektrumlu olarak kabul edilen bir

Endüstriyel Tesisler

Endüstriyel Fabrika Aser Metal çeliği kullanarak endüstriyel ürünler üreten bir şirkettir. İlgili firma ürettiği ürünlerin özgünlüğü ve dayanıklılığı ile tercih edilmektedir. Bahsi geçen şirket de bu ürünlerin üretildiği donanımlı endüstriyel tesisler bulunmaktadır. Bu tesislerde çeşitli hizmet alanlarına hizmet eden endüstriyel tesis projesi yürütülmektedir. Bu projeler de müşteri isteği baz alınmaktadır. İlgili şirket de endüstriyel fabrika üretimleri

Islak Kumaş Taşıma Arabaları

Islak Kumaş Arabası

Islak Kumaş Taşıma Arabaları Bugün e-ticaret sitelerinin çoğunu incelediğimiz zaman tekstil ürünlerinin büyük bir yer kapladığını görürüz. Bu da demek oluyor ki tekstil ürünlerinin pazarda önemli bir yeri var. Daha çok çalışan kesimin veya alışverişe çıkıp yorulmak istemeyen kesimin kullandığı online siteler sayesinde tekstil sektörünün daha da büyüyüp gelişeceği kaçınılmaz bir gerçektir.   Pazardaki talebi

Gemi İnşa Bakımı

Gemi Bakım Onarım

Gemi İnşa Bakım Türkiye’de gemi bakım onarım konusunda ulaşabileceğiniz çok fazla firma bulunmamaktadır. Bu sebeple de gemi bakım onarım faaliyetleri konusunda destek alacaksanız en doğru tercihi yapmalısınız. Aser Metal, açık denizlerde ticari faaliyet gösteren tüm gemilerde, gemiler seyir halindeyken gemi bakımı hizmeti sunmaktadır. 2002’den bu yana sektörde hizmet vermektedir. Profesyonel ve eğitimli bir ekibi mevcuttur.

Çelik Konstrüksiyon Montajı

Çelik Konstrüksiyon Montajı

Çelik Konstrüksiyon Çelik bina yapısı, metal sütunlar ve braketlerle bir braket sistemi oluşturularak gerçekleştirilen bir bina sistemidir. Burada çelik montajı, çelik parçaların şasideki çerçeveye monte edilmesini içerir. Bu işlemler bileşenleri birbirine bağlar ve kaldırır. Genellikle bu cıvatalarla sağlanır, ancak bazen yerinde kaynak yaparak bunu başarabiliriz. Genellikle tasarımdaki erken kararlar kurulum başlamadan çok önce verilir, bu

fabric transport trolley

Plywood Kumaş Taşıma Arabası Firmamız tekstil sektörünün önemli bir ihtiyacı olan kumaş taşıma arabalarının üretimini gerçekleştirmektedir. Plywood kumaş arabası olarak ürettiğimiz ürünlerin satışını yaptığımız internet sitemizde birbirinden farklı modeldeki kumaş arabalarını inceleyebilirsiniz. Her biri bir diğerinden farklı boyut ve özelliklerde olan kumaş arabaları üretildiği demir metal ile son derece dayanıklı ve uzun yıllar sorunsuz olarak

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

Lütfen formu doldurun ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz!

ÜSTE
WhatsApp Bizimle İletişime Geç