HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

Çelik Depolar

Özel İmalat Çelik Depolar

Çelik Depoların Avantajları

Aser Metal çelik malzemesi ile çeşitli üretimler yapan firmanın adıdır. Bu firma çeşitli ve paslanmaz çelik imalatları ile tavsiye edilmektedir. İlgili ürünler farklı hizmet sektörleri için üretilmektedirler. Bu yüzden ilgili firmada çeşitli faktörlere karşı dayanım gösterecek şekilde depolar üretilmektedir. Bu yüzden kullanılan malzeme çok önemlidir. Çelik geniş spektrumlu olarak kabul edilen bir malzeme türüdür. Bunun anlamı çeliğin farklı koşullara çözümler üretmesi olarak bilinmektedir.

 

Çelik Depolar

Çelik depolar dayanıklı ve kullanışlı oldukları için tercih edilmektedir. Çelik depolar çeşitli alanlarda kullanılabilmektedir. Aser Metal firması paslanmaz çelik depo imalatı yapmaktadır. Paslanmaz çelik depo özellikleri şu şekildedir:

 

 • Bu depo çeşitleri kullanım alanına göre farklı çelik türlerinden üretilebilmektedir.
 • Çelik depolar sızdırmaya karşı korunaklıdır.
 • İlgili depoların yüzeyi kaygan ve pürüzsüzdür. Bu sayede çelik depolar kir tutmaz ve kolay temizlenebilir niteliktedir.
 • İlgili depolar paslanma ve korozyon etkilerine karşı korunaklı olarak üretilmiştir.

 

Özel İmalat Çelik Depo

Depolar farklı alanlarda ve işlevlerde kullanılan ekipmanlar olarak çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Her hizmet alanın niteliği ve koşulları farklılık göstermektedir. Bu yüzden imalatlarının yapıldığı bilinmektedir. Aser Metal firması özel imalat çelik depo üretimini sağlamaktadır. İlgili firma sahip olduğu malzeme ve üretim bilgisi ile önerilmektedir.

 

Hafif Çelik Depolar

Galvanize çelik ile üretilen, diğer çelik depolara oranla daha hafif olan depolara denilmektedir. Bahsi edilen depo çeşidinin sahip olduğu özellikler aşağıdaki gibidir:

 

 • Bu depo sisteminin kurulum süresi diğer çelik depolara göre daha kısa olmaktadır. Bu yüzden daha hızlı bir çözüm isteyen müşteriler hafif çelik depolar kurulumunu tercih etmektedir.
 • İlgili deponun kullanım süresi uzun olmaktadır.
 • Hafif çelik depoların de monte edilebilme kabiliyeti yüksek olmaktadır. Bu yüzden kurulumu hızlıdır.
 • Bahsi edilen depo çeşidi kolay bir kullanım imkanı sağlamaktadır.
 • Hafif çelik depolar sahip olduğu bu özellikler ile tercih edilen bir ekipmandır. Aser Metal firması hafif çelik depolar için tavsiye edilen satış noktalarından bir tanesidir.

 

Çelik Hangar

Çelik konstrüksiyon ile üretilen depo çeşitlerine çelik hangar denilmektedir. Çelik hangarların özellikleri aşağıdaki gibidir:

 

 • Çelik hangarlar hafif ve elastik yapılardır. Bu yüzden depremden daha az etkilenmektedir.
 • Bu depo çeşitlerinin formu değiştirilebilmektedir. İlgili form değişiklikleri büyütme, daraltma, baştan imal etme olabilmektedir.
 • Çelik hangarların bakımı kolay olmaktadır. Çelik hangarların bakım aralıklarının uzun olması sebebi ile bakım maliyetleri düşüktür.
 • Çelik hangarlar sadece çelikten üretildiği için homojen depolardır. Bu faktör ilgili deponun dayanımını arttırmaktadır.

 

Aser Metal firması çelik hangar yapımı ile ilgili çeşitli yöntemler üretmektedir. Bu yöntemler çelik hangarın kullanılacağı alana göre belirlenmektedir. İlgili firmada çelik hangar m2 fiyatları müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurarak belirlenmektedir. Bu yüzden Aser Metal firması en uygun çelik konstrüksiyon depo fiyatları için tercih edilmektedir.

 

 

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

Lütfen formu doldurun ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz!

ÜSTE