HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

YASAL UYARILAR

Bu internet sitesinde bulunan her türlü bilgi ve materyal “Aser Metal San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.” tarafından bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır ve bu nedenle, burada bulunan hiçbir bilgi kopyalanamaz.

Sayfamızı ziyaret eden ziyaretçilerimiz, bilgi için ofisimizle iletişime geçebilirler. İnternet sitemizin ziyaret edilmesi ve e-posta yolu ile tarafımıza her türlü bilginin sunulması aşağıda yer alan kurallara tabidir:

  1. Bu internet sitesi Türk Ticaret Kanunu mesleki ve etik kuralları gözetilerek ve özellikle reklam yasağına uygun şekilde tasarlanmaya çalışılmıştır. Bu site, reklam veya benzeri amaçlar ile kullanılamaz. Sayfamızı ziyaret eden ziyaretçilerimiz, ziyaret kurallara uymayı taahhüt etmektedirler.
  2. Bu internet sitesinde yer alan tüm içerik, faaliyet, çalışma programı, bilgi, logo ve yayınların “know-how” ile fikri ve sınai hakları Aser Metal San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.’ne ait olup; kopyalanamaz, intihal yaratılamaz ve kullanılamaz.
  3. Bu internet sitesinde bulunan bilgilerin tamamı sadece kişisel ve gayri ticari amaçlarla oluşturulmuştur. Ziyaretçiler bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler. Aser Metal şirketi ve firmayı temsil eden hiçbir editör, bu internet sitesinde sunulan bilginin içeriği ya da ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden sorumlu tutulamaz.
  4. Bu internet sitesine link yaratmak, kurumumuzun yazılı izni bulunmadıkça kesinlikle yasaktır.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

Lütfen formu doldurun ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz!

ÜSTE
WhatsApp Bizimle İletişime Geç