HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

KURUMSAL

Aser Metal 2002 yılında kurulmuş olup, çelik konstrüksiyon alanında sektörde adını duyurmuştur. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin ve Avrupa’nın farklı birçok bölgesindeki partnerlerine ve müşterilerine çözüm üreten firmamız dürüst ve ilkeli çalışma anlayışı ile önemli projelerin altına imzasını gururla atmıştır.

Çelik konstrüksiyon alanında sektöre daima yenilikler sunan firmamız yaptığı işler ve günden güne genişlettiği müşteri portföyü ile kaliteli ve güvenilir hizmet güvencesi sunmaktadır. Akıllarda soru işareti bırakmadan projeye uygun iş teslimi gerçekleştirerek başarıyla tamamladığı çalışmalarla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

2019 yılına kadar tamamladığı çelik konstrüksiyon projeleriyle ve çelik yapı projeleriyle sektörde adından sıkça söz ettiren firmamız;

Mühendislik ve mimarlık çalışmalarında hız kazanarak endüstri sektöründe çelik konstrüksiyon ve Paslanmaz proses enstrümanları özel imalatları ve montajları ile yardımcı tesis kurulumları ve devreye alma alanlarındaki faaliyetlerini bir bütün haline getirmek amacıyla profesyonel ekibini büyüterek 2019 yılı itibarı ile;

- Çelik Konstrüksiyon yapıların projelendirilmesi, imalatları ve montajları
- İnşai Çelik yapıların projelendirilmesi, imalatı ve montajı
- Proses Mühendisliği, Tasarım ve Uygulamaları
- Tesis Bakım Onarım ve Devreye alma
- Anahtar Teslim Tesis Projelendirmeleri ve Kurulumları

Başta olmak üzere Aser Mühendislik olarak kendini yenilemiş olup, yoluna daha sağlam adımlarla devam etmektedir.

MİSYONUMUZ
Sektöründeki teknik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sağlam, güvenlikli, çevreye ve kaynaklara duyarlı projeler sunmanın yanı sıra müşterilerine ve partnerlerine insan ve kalite odaklı hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ
Toplam Kalite Yönetim birikimi ışığında sektördeki öncü konumumuzu bir adım daha ileriye götürerek, trendleri belirleyen öngörümüzle bütün paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve sektörümüzde ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmaktır.

DEĞERLERİMİZ
Faaliyet gösterdiğimiz sektörde bizi farklı, güçlü kılan ve en iyi olmamız yolunda çalışma biçimimizi tanımlayan çalışma ilkelerimizdir.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

Lütfen formu doldurun ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz!

ÜSTE
WhatsApp Bizimle İletişime Geç
Verified by MonsterInsights