HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

İŞ POLİTİKAMIZ

Aser Metal San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak Türkiye ve Avrupa pazarındaki müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılamak amacıyla sürdürdüğümüz genel iş politikamız şu şekildedir:

 • Müşterilerimizin talebi ve işin mahiyeti incelenerek ihtiyaçlar tespit edilir. Belirlenen yol haritasına göre tasarımdan üretime ve teslime kadar olan tüm süreçlerde verimliliği, ürün ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla proseslerimizde sürekli iyileştirme çalışmalarıyla ürünün bir kerede ve hatasız olarak birinci sınıf işçilikle Aser Metal değerleri doğrultusunda üretilmesi sağlanır.
 • En kaliteli malzemelerin en uygun fiyatlar ile tedarik edilmesi sağlanarak işin maliyetinin minimize edilmesi amaçlanır ve iş en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile müşterilerimize sunulur. Aser Metal’in tüm çalışanları yapılan işin kalitesinden ve minimum maliyetle üretilmesinden direkt veya dolaylı olarak sorumludur.
 • İş ve işçi sağlığı, can güvenliği ve tesis güvenliği birinci önceliğimizdir. İş kazası riskleri, insan sağlığı ve çevreye duyarlı üretim prensibi dahilinde değerlendirilir ve kazaların önlenmesi amacıyla en üst düzeyde önlem alınır. Her seviyede çalışana İSG mevzuatları gereğince eğitim verilerek muhtemel kazaların önlenmesi amaçlanır.
 • Aser Metal’in tüm çalışanları işin eksiksiz olarak öngörülen bütçe dahilinde gerçekleşmesi ve zamanında teslim edilebilmesi için gereken önlemleri alır. İşin aksamadan ve uygun şekilde ilerlemesi için maksimum çabayı sarf eder.
 • Aser Metal sürekli iyileştirme, gelişim ve öğrenme ilkesiyle teknolojik ve sektörel ilerlemeleri takip ederek, verimlilik, kalite, bilgi güvenliği, üretim ve hizmet performansını arttırmayı hedefler.
 • İşin tamamlanması için gereken üretim, maliyet, kapasite ve kaynak analizlerini yaparak riskleri tespit eder ve gecikme, bütçeyi aşma, teknik problemler vb. istenmeyen durumların gerçekleşme ihtimalini minimize edecek önlemleri alır.
 • Müşterilerine, işine ve partnerlerine karşı dürüstlükten ödün vermez.
 • Bilgi ve belge güvenliği açısından yasalara uyum sağlar ve çalışanlarının bu konudaki yetkinliğini ve farkındalığını arttırmayı amaçlar. İlgili dokümanları belge ve bilgi güvenliği ilkelerine göre uygular ve uygulatır.
 • Müşteri memnuniyetini şirket geleceğinin güvencesi olarak görür ve ürün ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutarken maliyetlerini minimuma indirir.
 • Çevre saygılıdır ve çevre sağlığına önem verir. Çevresel kirlilik risklerini değerlendirir ve gerekli önlemleri alır.
 • Hızlı ve doğru karar almak için veriyi doğru ve hızlı işler ve süreçlerini verimli yönetir. Karar alıcıları en doğru sonuca en hızlı şekilde ulaşmaları için yönlendirir ve riskleri minimize eder.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

Lütfen formu doldurun ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz!

ÜSTE
WhatsApp Bizimle İletişime Geç