HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

Islak Kumaş Arabası

Islak Kumaş Taşıma Arabaları

Islak Kumaş Taşıma Arabaları

Bugün e-ticaret sitelerinin çoğunu incelediğimiz zaman tekstil ürünlerinin büyük bir yer kapladığını görürüz. Bu da demek oluyor ki tekstil ürünlerinin pazarda önemli bir yeri var. Daha çok çalışan kesimin veya alışverişe çıkıp yorulmak istemeyen kesimin kullandığı online siteler sayesinde tekstil sektörünün daha da büyüyüp gelişeceği kaçınılmaz bir gerçektir.

 

Pazardaki talebi karşılayabilmesi için tekstil sanayinin de büyümesi gerekti. Bu durum, tekstilde kullanılan araç gereç ve ekipmanlar için de ciddi bir pazar doğurdu. Bugün pek çok tekstil firması üretiminin pek çok aşamasında ıslak kumaş arabası kullanmaktadır. Üretim aşamasında son derece önemli bir yer kaplayan bu arabalar toptan satın alınabileceği gibi tek başına gerekli oldukça da satın alınabilmektedir.

 

Kumaş Arabaları Modelleri

İhtiyaca göre çeşitlendirilen tekstil kumaş arabaları temel ihtiyaçları karşılayacak şekilde dizayn edilmektedir. Bu arabaları imal eden firmaları araştırdığınız zaman işini çok düzgün yapan firmalar olduğu gibi internetteki ürünün gerçeği yansıtmadığı firmalara da rastlayabilirsiniz. Aser metal bu işi gerçekten layığıyla yapıyor diyebiliriz.

 

Özellikle ıslak ve kuru kumaş arabası modelleri boyahanelerde kumaşların uzun bir yol boyunca taşınmasında kolaylık sağlıyor. Böylece makineden makineye kumaşları taşırken hem çalıştığınız çevre kirlenmemiş oluyor hem de daha az yorulmuş oluyorsunuz. Tekerlekli tekstil arabaları ürün taşıma konusunda gerçekten çok faydalı olmaktadır.

 

Dokuma, kumaş, boya ve daha pek çok ürünün taşımasında kolaylık sağlayan tekstil arabalarından bir diğeri olan köşeli tekstil arabası adından da anlaşılacağı gibi köşeli ve dikdörtgen şekildedir. Dikdörtgen köşelerin uç kısımlarının dayanımı oldukça iyidir. Ancak yuvarlak ıslak kumaş arabası tercih edildiği takdirde köşelerin yuvarlak olmasından dolayı itip çektikçe daha uzun yıllar dayanabilir.

 

Aser Metal son olarak plywood tekstil arabası modeli, hem ıslak hem de kuru ürünlerde güvenle kullanılabilecek bir araba modelidir. Son derece dayanıklı olan bu model uzun yıllar, yüksek ağırlıkta ürünle sorunsuz çalışabilir. Paslanma gibi bir durum söz konusu değildir.

 

Hangi modeli tercih ederseniz edin ürününüzü ıslak veya kuru olmasını hesaba katarak seçim yapmak gereklidir. Taşınacak ağırlık ve mesafe hesaba katılmalıdır. Islak kumaş taşıma arabası ıslak olmasından kaynaklı bir miktar daha ağırlık yapacağından bunu da hesaba katmak gerekir.

 

Kumaş Taşıma Arabalarının İmalatı Nasıl Yapılır?

İmalata başlamadan önce müşterinin ihtiyacı belirlenir. Bu ihtiyaca uygun olarak önce bilgisayar ortamında bir simülasyon hazırlanır. Islak kumaş arabası imalatı paslanmak çelik veya siyah çelik şeklinde yapılabilir. Burada da müşterinin önem ve öncelik sıralamasına önem verilmektedir.

 

Satın alacak firmanın ölçeğine göre üretim yapılmaktadır. Kumaş arabaları tek tek satın alınabileceği gibi toptan da satın alınabilir. Toptan kumaş arabaları üretimi yapan pek çok firma vardır. Ancak üretim yapan firmalar arasında seçim yapılmadan önce etraflıca araştırılması gerekir.

 

Kumaş Taşıma Arabalarının Fiyatları Nasıldır?

Her bütçeye uygun kumaş taşıma arabası bulunabilir. Bu, tamamen üretim tesisinizin kapasitesiyle ve bütçenizde bu kaleme ne kadar yer ayırdığınız ile ilgili bir durumdur. Islak kumaş arabası fiyatları taşıma kapasitesi, malzeme ve çekle göre değişkenlik gösterir. Enerjiden ve zamandan tasarruf sağlayacağı ön planda tutularak bu arabalara yapılacak yatırıma önem verilmelidir.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

Lütfen formu doldurun ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz!

ÜSTE
Verified by MonsterInsights