HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

Gemi Bakım Onarım

Gemi İnşa Bakımı

Gemi İnşa Bakım

Türkiye’de gemi bakım onarım konusunda ulaşabileceğiniz çok fazla firma bulunmamaktadır. Bu sebeple de gemi bakım onarım faaliyetleri konusunda destek alacaksanız en doğru tercihi yapmalısınız. Aser Metal, açık denizlerde ticari faaliyet gösteren tüm gemilerde, gemiler seyir halindeyken gemi bakımı hizmeti sunmaktadır. 2002’den bu yana sektörde hizmet vermektedir. Profesyonel ve eğitimli bir ekibi mevcuttur. Bu sebeple gemi bakımı konusunda gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir firmadır.

 

Aser Metal Hangi Alanlarda Faaliyet Gösterir?

  • Endüstriyel Tesis ve Binalar
  • Depo ve Üretim Tesisleri
  • İş Merkezleri, Çelik Evler
  • Çok Katlı Çelik Yapılar
  • Hangarlar, Mini Depolar
  • Çelik Konstrüksiyon Tesisleri
  • Mimari Tasarımlar

 

Geniş Bir Yelpaze ve Müşteri Memnuniyeti

Geliştirdiği gemi inşa yöntemleri ile piyasada öncü bir hal almıştır. Müşteri memnuniyeti ön planda tutan firmamız, 7 gün 24 saat çalışan kesintisiz hizmet alanlarıyla müşterilerinin hizmetindedir. Balıkçı teknelerinin imalatı ve bakım onarımından, gezi teknelerinin imalat, bakım ve onarımlarına kadar çok geniş bir yelpazede müşterilerine yardımcı olur.

 

Aser Metal ayrıca çelik konstrüksiyon, özel imalat çelik konstrüksiyon, kumaş taşıma arabası ve paslanmaz çelik gibi alanlarda da çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Piyasadaki En Öncü Firmalardan

İnternet üzerinde “gemi bakım onarım firmaları, tersane bakım onarım” gibi anahtar kelimeleri arattığınızda, karşınıza ilk çıkacak firmalardan biridir. Ayrıca kontrol etmek amacıyla şu anahtar kelimeleri de aratabilirsiniz: Komple gemi bakımı, gemi inşa bakım, gemi bakım üssü, gemi inşa standartları, gemi inşa onarımı, shipyard repair Istanbul.

 

Tüm bu bilgilerin yanında eğer daha detaylı bilgi almak isterseniz www.asermetal.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinde fiyat teklifi alabileceğiniz bir platform bulunuyor. Site üzerinden yapacağınız kısa bir yazışmayla, sizin için en uygun olan fiyat teklifini kısa sürede alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

Lütfen formu doldurun ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz!

ÜSTE