HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

Çelik Konstrüksiyon Montajı

Çelik Konstrüksiyon Montajı

Çelik Konstrüksiyon

Çelik bina yapısı, metal sütunlar ve braketlerle bir braket sistemi oluşturularak gerçekleştirilen bir bina sistemidir. Burada çelik montajı, çelik parçaların şasideki çerçeveye monte edilmesini içerir. Bu işlemler bileşenleri birbirine bağlar ve kaldırır. Genellikle bu cıvatalarla sağlanır, ancak bazen yerinde kaynak yaparak bunu başarabiliriz.

Genellikle tasarımdaki erken kararlar kurulum başlamadan çok önce verilir, bu da genellikle bu işlemleri güvenli, hızlı ve ekonomik bir şekilde tamamlama yeteneğini etkiler. Tasarımcıların kararlarının olası etkilerini açıkça anlamaları önemlidir; “kurulabilirlik” etkili bir tasarım hedefidir. Bu şartlar altında. Yerinde iyi koordinasyon, projenin düzgün yapılmasına yardımcı olacaktır. Çelik üreticilerinin, çelikleri taşımak, boşaltmak ve monte etmek için sahada ve yollarda veya yollarda yeterli geçişler yapmaları gerekir. Gerekli yükü taşımak için yeterli zemin hazırlamalıdır.

 

Çelik Konstrüksiyon Montajı

Esasen çelik konstrüksiyon montajı temel olarak dört ana görevi içerir: Kuruluşun düzgün ve güvenli bir şekilde monte edildiğinden emin olun. Bileşenleri bulmak ve yerleştirmek için genellikle vinçler kullanılır, ancak bazen krikolar kullanılır. Bileşenler cıvata ile yerine sabitlenmiştir, ancak tam olarak sıkılmamıştır. Stand benzer şekilde tam olarak sabitlenmeyebilir.

 

Hizalama yapısı esasen sütunun tabanını kaplayarak ve yatay ve dikey sütunları dikey olarak kontrol ederek elde edilir. Kolonun ambalajı ve kolon bağlantısı, kolonun ayarlanabilmesi için değiştirilmelidir. Sıkma, çerçevenin sağlamlığını ve sabitlenmesini sağlamak için tüm cıvata bağlantılarının tamamlanmasını ifade eder.

 

Çelik Konstrüksiyon İmalatı

Burada çelik konstrüksiyon imalat için şunlar önemlidir. Üretim planı, müşterinin maliyet, plan ve kalite gereksinimlerini karşılamaktır. Bunun için tasarım sürecinin başından başlamalıdır. Plan, inşaat sırasını, kurula bilirliği etkileyen tasarım faktörlerini ve tipik kurulum tesisleri açısından yerinde uygulamayı dikkate almalıdır. Bunlar değerlendirilmesi gerekir. Sonrasında çelik imalat firmaları ile görüşme yapılarak karar alınabilir.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

Lütfen formu doldurun ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz!

ÜSTE
Verified by MonsterInsights