HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

Çelik Yapı Proje ve İmalatı

Çelik Konstrüksiyon

Çelik Yapılar

Yapılar üretilirken eski zamanlardan beri sahip olunan en üst teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Eskiden taş ve ahşap ulaşılabilen malzemeler iken günümüzde betonarme ve çelik bu malzemelerin yerini almıştır. Özellikle çelik konstrüksiyon yapıların sayısı hem depremsel etkilere karşı hem de diğerlerine göre büyük avantajlar sağlamalarından dolayı artış göstermektedir. Aser Metal olarak bu alanda hizmet veren ve profesyonel bir anlayış ile çözümler üretmekteyiz.

Çelik Yapı İmalatı

Çelik yapılar binadan köprülere, gökdelenlerden fabrika yapılarına kadar her alanda yapılmaktadır. Nitekim sağladığı avantajlar sayesinden bazı yapıların fonksiyonel olarak devamlılığının sağlanmasında tek malzeme olarak karşımıza çıkmaktadır. Çelik yapıların birinci tercih sebebi diğer tüm malzemelere göre çok daha sağlam ve dayanıklı olmasıdır. Bunun yanı sıra ikinci en büyük avantajı ise tasarım olanaklarında ki kısıtlamaların kaldırılmasını sağlamasıdır. İstenilen her genişlikte açıklığın kolonsuz şekilde geçilebilmesi bunun en belirgin örneği olarak verilebilir.

 

Çelik Yapıların Projesi ve İmalatı

Tüm yapılarda olduğu gibi çelik yapılarda da en önemli aşama projelendirme ve buna bağlı olarak sonrasında yapılan doğru imalattır. Projelerin tam ve kesin bir şekilde doğru olması daha sonra ortaya çıkabilecek bütün olumsuzlukları önlemenin en önemli adımıdır. Özellikler çelik yapı proje uygulama konusunda uzman olan firmamız hem bu projelerin tasarlanmasında hem de uygulamasında uzman ekip ve deneyim ile hizmet sunmaktadır.

 

Çelik malzeme sadece yapılarda taşıyıcı sistem olarak kullanılmamakla birlikte aynı zamanda çatı imalatında da sık olarak kullanılır. Ahşap çatı yapımına göre çok daha hızlı bir şekilde ve daha az malzeme kullanılarak yapılabilen çelik çatı imalatı konusunda da Aser Metal olarak öncü firmalardan birisiyiz. Doğru hesaplara dayalı olarak ve eksiksiz projeler ile ürettiğimiz çelik çatılar bakımlarının da uygun yapılması durumunda uzun yıllar sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

Lütfen formu doldurun ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz!

ÜSTE
Verified by MonsterInsights