HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

Lastik Raf İstifleme Sistemleri

Aser Metal,

Lastik Raf İstifleme Sistemleri

Lastik raf sistemleri, genel olarak Otomotiv Sektörde kullanılan Lastik Rafı, istenilen alana göre özel üretim yapılabilen bir raf sistemidir. Lastik ve jantların istiflenmesi ve saklanması açısından oldukça kullanışlı olan Lastik Raf Sistemi alan genişliği sağlamakta ve depolama anlamında ergonomik bir yapı oluşturmaktadır.

Lastik Raf Uygulaması istenilen alana hızlı ve kolay monte edilebilmekte ve ekonomik çözüm olarak yaygın şekilde tercih edilmektedir.

Lastik raf sistemler kullanıldığı alana yer kazandırarak kullanıcısına kolaylık sağlamaktadır. Kullanılacak Lastik çapına göre derinlik daha da arttırılabilmektir ve depo alanınızın yüksekliğine göre en kullanışlı ölçülerde üretimi yapılmaktadır. Fiyat olarak ekonomik ve oldukça dayanıklı bir raf sistemidir. Montajı oldukça hızlı ve pratiktir. Bu raf sistemlerine daha sonra yan yana ilave raf kurulacağı gibi kolaylıkla sökülerek farklı bir alanda kurularak kullanılabilir.

Oto Lastik İstifleme Raf Sistemleri

Otomotiv sektöründe lastiklerin stoklanmasında ve teşhir edimesin de tercih edilen raf sistemidir. Lastik depolarında ve lastik otellerinde genellikle kullanılmaktadır. Lastik ebatlarına ve ölçülerine göre projelendirilen bu sistemde malzeme kalınlıkları ve malzeme türleri stoklanacak lastik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ağır yük ve hafif yük depo raf sistemleri ile oluşturulan lastik raf sistemleri Ayak, Taşıyıcı ve çeşitli bağlantı elemanlarından oluşmaktadır. Tamamen demonte bir yapıya sahip olup gerektiğinde kat mesafeleri değiştirilebilmektedir.

Projelendirme Aşaması;

Oto Lastik Raf Sistemleri Stoklanacak veya teşhir edilecek lastiklerin ebatlarına göre ve alanın hacmine göre projelendirilmesi yapılmaktadır. Alan müsait ise katlı sistem kurularak alandan maksimum derecede fayda sağlanmaktadır.

Sistem Avantajları;

  • İstenilen lastiğe direk ulaşım sağlanmaktadır.
  • Stok ve ürün kaybı ortadan kaldırılmaktadır.
  • Stok alanlarınızda düzen oluşturmaktadır.
  • Lastiklerin deformasyona uğraması önlenmektedir.
  • Barkodlama sistemi ile stok takibi kolaylaşmaktadır.
  • Lastikleri dış etkenlerden korumaktadır.

Uçak Lastik İstifleme Raf Sistemleri

Uçak lastiklerin stoklanmasında tercih edilen raf sistemidir. Kolay monte edilebilmesi ve ekonomik olması yönü ile çelik lastik istifleme raf sistemleri tercih edilmektedir. Uçak Lastik ebatlarına ve ölçülerine göre projelendirilen bu sistemde malzeme kalınlıkları ve malzeme türleri stoklanacak lastik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Aser Metal olarak, lastik raf sistemlerinin imalat ve montaj işleri konusunda hizmet vermekteyiz.

 

 

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

Lütfen formu doldurun ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz!

ÜSTE