HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

Kumaş Arşiv Dolap Sistemleri

Aser Metal,

Kumaş Arşiv Dolap Sistemleri

, genel olarak Konfeksiyon ve tekstil sektöründe rulo şeklindeki kumaş toplarının depolanması ve istiflenmesi için kullanılan en ideal raf sistemidir. Tekstil kumaş raf, ürünlerin düzenli bir şekilde sergileneceği ve kolay bir şekilde istenilen ürüne ulaşılabilmeyi amaçlayan raf sistemleridir.

Kumaş arşiv sistemi

sayesinde düzenli bir istifleme ile yerden ve kolay ulaşılabilmesi sonucu ise zamandan tasarruf sağlar. Portatif oluşu sebebiyle raf aralıkları istenilen projelere göre özel olarak ayarlanabilir. Bu kumaş arşiv sistemleri, mağazalar, teşhir ürün alanları, tekstil ürün depo alanları başta olmak üzere geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Çok tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden birisi fiyat olarak çok ekonomik raf modeli olmasıdır. Bu raf sistemleri kolaylıkla monte edildiği alandan sökülerek başka bir arşiv veya depo alanına taşınarak yeniden kurulum yapılıp kullanılmaya devam etmektedir. Yedek parçasının sürekli bulunma imkanı vardır, ezileni eskiyen, paslanan raf veya profillerini yenisiyle değiştirme olanağınız vardır.

Aser Metal, başta kumaş fabrikaları olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren ve arşivleme sistemi ihtiyacı bulunan fabrika ve fabrika yan tesislerinde kullanılmak üzere ihtiyaca uygun ebatlarda, özel sipariş kumaş arşiv dolap sistemleri üretmektedir.

Firmamız günümüzde en çok tercih edilen raf sistemi olan çelik raf sistemlerinin üretimi yaparak tüm Türkiye geneline satış ve kurulumunu sağlamaktadır.

Boyahanelerde, ofislerde, otomotiv yan sanayi üreticileri vb. sektörlerde faaliyet gösteren kurumların, üretim numunesi ve dosya arşivleme ihtiyaçlarına uygun yapıda, talep doğrultusunda çok çeşitli niteliklerde çelik malzeme ve ebat seçeneğine sahip çözümler sunmaktadır.

 

KUMAŞ RAFLARI TEKNİK BİLGİLER

Manuel olarak istifleme yapılan depolarda mini rack sistem tarzında yapıldığı gibi istif araçlarıyla istifleme yapılması durumunda rack sistem raf yapımı uygundur. Kumaş toplarının uzun olması durumunda mukavemeti sağlamak amacıyla üçlü veya dörtlü ayak sistemi yapılır. Kumaşların raflara direkt olarak koyulabilir olduğu gibi, özel olarak imal edilen metal sepetler içerisinde de bu tip rafların üzerinde depolanabilir ve istiflenebilir. Bu sayede ürünler kolay bulunur ve düzenli olur. Ayrıca istif aracının çatal ağızları değiştirilerek insan gücüyle kaldırılmayan kumaş ruloları rafların üzerinde bu şekilde depolanabilir.

 

Deponuz için optimize çözüm

kumaş arşiv dolap sistemleri

deponuzdan maksimum verimle faydalanmanızı sağlar.

 

İhtiyaca göre üretim
Farklı sektörler için farklı ebatlarda talep doğrultusunda üretim yapılmaktadır.

 

Direk ulaşım imkanı
Ürünlere direkt ulaşım imkanı ile ürün çeşitliliği fazla olan depolarda uygun arşivleme sağlar.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

Lütfen formu doldurun ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz!

ÜSTE