HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

Çelik Karyola Fiyatları

Çelik Karyola Fiyatları

Mobilya Metal Aksamları

Çelik, bir demir ve karbon alaşımıdır. Su ve sıcaklık ile istenilen derecede şekil alır. Dünyanın en dayanıklı malzemelerinden biridir. Aynı zamanda insan sağlığı için kullanışlıdır. Çeliğin dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü içindeki karbon miktarı ile belirlenmektedir. En önemli özelliklerinden biri paslanmaması ve kötü koku yaymamasıdır. Bu da insan yaşamının bulunduğu alanlarda kullanılmasının en önemli nedenidir.

 

Çelik Hangi Alanlarda Kullanılır?

Çelik Baza Profili

Çelik Baza Profili

Çelik yapıdaki ürünlere günümüzde oldukça rağbet gösterilmektedir. Çelik prefabrik evlerden çelik ev dekorasyonu ürünlerine kadar hem dayanıklılığı hem de şık görünümü nedeniyle tercih edilmektedir. Örneğin çelikten yapılan mobilya mekanizmaları günümüzde sıkça kullanılmaktadır. Bunların başında da çelik karyola imalatı gelmektedir. Uzmanlar sağlık için ve herhangi doğal afette hayatta kalabilmek adına çelik ürünlerini tavsiye etmektedir.

 

Aser Metal

‘in Başlıca Hizmetleri Aser Metal çatısı altında bir Türk markası olarak bugüne kadar yüzlere projeye imza atmış bulunuyoruz. Hizmetlerimiz arasında; çelik baza profili, çelik baza karyola, çelik karyola modelleri, çelik baza ve başlıklar, çelik baza aksam, metal baza imalat, baza mekanizması imalatı bulunmaktadır.

 

En Önemli Çelik İmalatçılarından Biriyiz

Sektördeki tecrübemizle bugüne kadar metal karyola imalatçıları arasında en çok tercih edilen firma olmayı başardık. 2019 itibariyle demir karyola fiyat ve çelik karyola fiyatları oldukça cüzi rakamlarda seyretmektedir. Hemen fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hem karyola hem de çelik baza fiyatları yapılacak hizmete ve sayıya göre değişiklik göstermektedir.

 

2002’den Bu Yana Güvenle

2002’den beri hizmette olan firmamızla siz de hem uzun ömürlü hem sağlıklı hem de kaliteli bir üretim için bizimle çalışabilirsiniz.

ASER METAL San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

olarak çalışma alanımız içerisinde yüzlerce iş tanımı yer almaktadır. Siz sadece ihtiyacınız olanı bize söyleyin yeter.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

Lütfen formu doldurun ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz!

ÜSTE