HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

Paslanmaz Çelik Fiyatları

Paslanmaz çelik tank imalatı

Paslanmaz çelik fiyatları

Paslanmaz çeliğin içerisinde ile %25 oranında krom ve çok küçük bir oranda karbon bulunur. Korozyona karşı dayanıklı olduğu için paslanmaz çelik fazlasıyla tercih edilmekte. Paslanmaz çelik modelleri arasında, Marzentizik, Osenitik ve Dubleks gibi farklı çeşitleri de bulunuyor. Paslanmaz çelik fiyatları incelendiğinde kilogram bazında satıldığı görülüyor. Fiyat aralığı da müşterilerin bütçelerini fazla zorlamıyor.

Paslanmaz çeliğin kullanıcılara sağladığı birçok avantaj vardır. Bu avantajlar arasında; yapılan ürünlerin dayanıklı olması ve uzun ömürlü olması geliyor. Paslanmaz çelik birçok farklı alanda kullanılmakta. Boru tesisatı, tank üretimi, su tankı ve su depolarında da kullanılan ürünün kullanımı giderek yaygınlaşıyor.

 

Kullanım Alanları

Paslanmaz boru sac profil imalatında da paslanmaz çelik kullanılıyor. Paslanmaz boru tesisatı ile boruların daha kullanışlı ve uzun ömürlü olması sağlanmakta. Çelik silo yapan firmalar da bu ürünü oldukça tercih ediyor. Çelik silo imalatı denince akla ilk gelen mekanlar arasında yer aldığı görülüyor.

Ayrıca ürünün kullanımı sadece bunlarla da sınırlı değil. Bunker ve tank imalatı yapımında kullanılan ürün kalitesi ile adından sıkça söz ettiriyor. Paslanmaz tank yapan firma üretim noktasında da oldukça titiz davranıyor. Böylece paslanmaz su tankı üretimi de müşterilerin taleplerine uygun olarak üretiliyor. paslanmaz su deposu temelinde de kullanılan ürün suyun kalitesini koruyor.

 

Su Tankı İmalat Hizmetleri

Paslanmaz çeliğin bir diğer kullanım alanı da su tankı imalatı olarak bilinmekte. Paslanmaz çelik su tankı üretiminde suyun kaliteli şekilde korunması büyük önem taşıyor. Su tankı imalatı yapılırken en önemli ürün çeliktir. Çeliğin kaliteli olması tankın da kaliteli olmasını sağlıyor. Çelik su deposu fiyatları ise ortalama olarak 800 TL’den başlamakta. Su depolama sistemleri içerisinde en çok prizmatik modüler su depoları tercih ediliyor.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

Lütfen formu doldurun ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz!

ÜSTE
Verified by MonsterInsights